Hakkımızda


Yeniden yapılanan Özel Güvenlik Sektörüne, 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair yasa ve yasanın uygulanmasına ilişkin yönetmelik çerçevesinde nitelikli özel güvenlik görevlisi yetiştirmek üzere eğitim merkezimizi kurduk. Her yönüyle mükemmel bir çizgiyi hedefliyoruz, yasanın öngördüğü niteliklere sahip profesyonel öğretim görevlileri ile kurduğumuz bu eğitim okulunda yasanın Getirdiği Sorumlulukları üstlenebilecek şekilde yetiştireceğimiz nitelikli özel güvenlik görevlilerine eğitim sonunda vereceğimiz sertifika bizim prestijimizdir. Elemanlarınızın yurt genelinde girecekleri sınavda başarıyı her şart altında garanti ediyor, başarıncaya kadar sorumluluğumuzun sona ermeyeceğini teyit ediyoruz.

Özel Güvenlik Temel eğitimini tamamlayan silahlı, silahsız 4000'den fazla özel güvenlik görevlisi bugün artık bizim referansımızdır.

ÖZKÖROĞLU Güvenlik Eğitim Merkezi olarak,

İhtiyaçlarınıza göre eğitim yapabiliyor, proje yerinde eğitim dahil size özel çözümler üretebiliyoruz.
Görsel dersliklerde eğitim Biliminin tüm gereklerini yerine getirecek şekilde seçilmiş uzman eğiticilerle eğitim yapıyoruz.
Güvenlik elemanlarınızın profilini çıkarıyor, projelerinizde hatalı istihdam sonucunda karşılaşabileceğiniz muhtemel problemleri azaltıyoruz.
Ayrıca şirketinizin Özel Güvenlik Eğitimleri konusunda bizden danışmanlık hizmeti almanız halinde, sorumluluğunu üstlendiğiniz Kurumların Sektörel özelliklerine göre, ihtiyaç duyabileceğiniz Branş eğitimlerini ücretsiz olarak veriyoruz.


Misyonumuz - Vizyonumuz

Öncelikle en iyi, en kaliteli, en dürüst hizmet ilkeleriyle yola çıkan Firmamızın amacı genç, dinamik, güler yüzlü ve uzman personeliyle, vermiş olduğu güvenlik ve eğitim hizmetini, 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanun ve hizmet sözleşmelerine uygun şekilde yürütmek ve ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.


güvenlik eğitimi, bolu güvenlik kursu, bolu özel güvenlik, özel güvenlik belgesi, bolu güvenlik, bolu silahlı güvenlik, bolu silahsız güvenlik, bolu güvenlik belgesi, bolu güvenlik belgesi yenileme, özköroğlu güvenlik, bolu özel güvenlik kursu, özköroğlu güvenlik eğitimi